حضور در برنامه میدون

حضور در برنامه میدون

حضور در برنامه میدون

غزاله طوسی ( admin ) ۱۴۰۱/۰۹/۲۱

شرکت سپتا تویز یک شرکت خلاق و پویاست که در راستای رشد خلاقیت و پرورش نبوغ کودکان فعالیت می کند حتی در بعضی از بازیهای خود نیز کودکان نابینا را هم در نظر گرفته و برای رشد آنها هم برنامه ریزی میکند.

شعار سپتاتویز:
« زندگی بازیست، زندگی زیباست »  « زیبا بازی کردن، هنرماست »


سپتاتویز در تلاش است تا به گونه ای نیز با فناوریهای نوین و پلتفرمهای جدید تعاملی، ارتباطی سازنده ایجاد کند و حتی بتواند از آنها در تولید ساخت بازیهای فکری و آموزشی بهره گیرد.
سپتاتویز همواره علاقمند به یک رقابت سازنده با دیگر برندهاست تا به این طریق باعث افزایش کیفی محصولات آموزشی برای جامعه کودکان شود.


از اینرو هم از اشخاص و متخصصان فن دعوت به همکاری می نماید و هم از طرفی در انجمنها و همایشها و دیگر نشستهای تخصصی حضور و مشارکت می نماید. بدین خاطر در برنامه پرمخاطب و طرفدار مردمی (میدون) که در حوزه معرفی و حمایت از خلاقیت در کسب و کار است حضور پیدا کرده و توانسته است جز منتخبین برتر این برنامه میدون از نگاه داوران و همچنین مخاطبان عمومی قرار گیرد. از اینرو ما بخشها و کلیپهایی از این برنامه میدون را برای شما عزیزان به نمایش می گذاریم.

تیزر حضور سپتا دربرنامه  میدون:

معارفه کلی برند سپتا در برنامه میدون:

داستان شکل گیری و خلق برند سپتا ....
شرح مزیتهای رقابتی برند سپتا از دید داوران :
و در ادامه می بینیم که باتشبیه کردن میدون کسب و کار به یک میدان رقابتی سازنده که همگی برندها در تلاش برای رشد و بهره وری هستند; ولی باید در نظر داشت که ارتقاء یک برند منوط به یک نفر نیست بلکه یک کار تیمی و گروهی است از اینرو هماهنگی و همفکری یکپارچه و هدفمند تمامی گروه با یک مدیریت درست است که آن برند را از بین رقبا متمایزتر و ماندگارتر می کند :
و درپایان در برنامه میدون نیز شاهد تلاش داوران در رقابت با یکدیگر در بازی جنگا (برج تعادل) هستیم که دیدن این رقابت جالب و دیدنی است:
باعث افتخار ماست که توانستیم تولیدات اسباب بازی چوبی با بالاترین کیفیت استاندارد را برای تمام کودکان ایرانی به ارمغان آوریم.